על קשת ועמי חסון

שמי עמי חסון (נעים מאוד) אב לשלושה ילדים מקסימים ונכדה מהסרטים, מחשיב את עצמי לאוטודידקט קלאסי וסקרן תמידי. סיימתי שירות קבע קצר כרל”ש אלוף פיקוד מרכז והתחלתי לעבוד כמנהל שיווק תערוכות במרכז הבנייה דאז, ובמקביל למדתי באוניברסיטת ת”א (מדעי החברה – כלכלה) ובהמשך למודי שיווק, נדל”ן ושוק ההון חיצוניים.

תפקידים נוספים בדרך היו :

* מנהל שיווק במפעל תעשיות אלומיניום לבניין
* אחראי לשיווק תערוכות בצוות שטיר.
* ב-1987 הקמתי את חב’ קשת אירועים בע”מ.

amiami2

חב’ קשת אירועים עסקה בארגון ושיווק תערוכות מקצועיות, נמנתה עם החברות המובילות בתחום, וארגנה 7-8 תערוכות שנתיות ענפיות, בעיקר בגני התערוכה בת”א, כאשר לחלקן נתנו חסויות ממלכתיות ובוצעו שיתופי פעולה עם משרדי ממשלה רלוונטיים.
הפעילות האינטנסיבית בחברה כללה פגישות מכירה רבות עם כל דרגי הניהול, מו”מ עם ספקים שונים, ניהול סוכנים, הדרכה וארגון, כל זאת, תוך חתירה מתמדת, לשביעות רצונן המלאה של הלקוחות, דבר שהוכיח את עצמו ברווחיות גבוהה ושיעור לקוחות חוזרים גבוה מאוד.

הפרק האינטנסיבי הזה הסתיים בשנת 2002 ע”י מכירת הפעילות שבוצעה כתוצאה מהפנמת תהליך אישי שעברתי תהליך שעיקרו הפניית מרבית האנרגיה והחשיבה לנושאים הקשורים בהעצמה אישית ובהרחבת הידע לתחומים בעלי משמעות על איכות חיינו ושיפורם במישור הפיזי והמנטאלי.
הנושא דרש זמן רב, הרבה ספרים , סדנאות ולימוד של סיכומי מחקרים.
נוכחתי במספר רב של מיקרים באפקטיביות של המידע ובחשיבות העברתו בהרצאות והסדנאות שאני מעביר בעיקר למועדוני גמלאים, עיריות, מתנס”ים ומסגרות מאורגנות.

בשנים 2003 ועד 2008 עסקנו בקשת אפיקים בע”מ בייעוץ לעסקים, בשדרוג השיווק ובעסקאות קנייה ומכירה.
ב-2009 לאחר שפגשתי לאורך השנים לא מעט אנשי עסקים ומשפחות שניהול תקציבי כושל יצר אצלם בעיות שחרגו גם מהמישור הפיננסי, הוכשרתי כיועץ ומאמן מוסמך לכלכלת המשפחה.
ב-2010 עברתי קורס הכשרת מאמנים בגומא כדי לתת מענה רחב גם לתחומים המשיקים. העמקתי כהתמחות בתחום של אנשים רגישים מאוד [HSP] ובהפחתת ונטרול מתח לחץ לאנשים ומנהלים הנמצאים בסביבה תחרותית ו\או רוויות לחצים.
מ2007 אני מעביר הרצאות איכות המעוררות עניין רב במגוון נושאים ומסגרות לרבות: צה”ל, משטרת ישראל, בזק ועוד.