אודות

אהלן, אני עמי חסון [נעים מאוד] ואני מזמין את כל אחת ואחד מכם באופן אישי לקרוא את הכתבות ולצפות בתמונות שיתפרסמו בבלוג הזה. לדעתי תהייה לכם תמורה לאגרה ובאם בעתיד תחשבו כמוני, אשמח באם גם אתם, תמליצו על הבלוג לאנשים נוספים.

באם לא יצא לנו להכיר ואתם רוצים רקע עלי לפני החיפוש בגוגל תמצאו משהוא כללי כאן ועל הרצאות שאני מעביר כאן ומשהוא בהקשר לצילום  כאן

לפני שנעבור לבלוג עוד 2 נקודות ברשותכם . הראשונה ברורה ובכל זאת מצאתי לנכון להזכיר את זכויות היוצרים.כלומר  השירים, התמונות [אגב- מכווצות מאוד, כדי למנוע העתקות ] הכול מוגן על פי חוק . עם זאת  אשמח לשקול כל פניה לגבי פרסום של חומרים מהבלוג, במקומות אחרים, בתנאים שיסוכמו בכתב מראש.

הנקודה השנייה קשורה להתלבטות שהייתה לי באם יהיה בבלוג מקום לתגובות הקוראים לאחר כל רשומה . מצד אחד אני כן מעוניין לשמוע את דעתכם הכנה, מצד שני משיחה עם יודעי דבר ומעיון בתגובות בבלוגים אחרים, נראה שהרוב הדומם אינו מגיב ובצדק, הוא מביע את דעתו בכך שהוא חוזר וקורא בבלוג או שלא. מכאן יוצא שתגובות המיעוט מתחלקות ברובן , לכאלה שטופחות לאגו של הכותב [שזה נחמד אבל מיותר], ולכאלה שמתפלספות על משהוא שולי [שזה לא נחמד, אבל גם מיותר].
עם זאת אקרא בתשומת לב, כל תגובה שלכם [ דרך עמוד צור קשר ] ואשמח לפרסם בהרחבה, כל נושא המביא תועלת לגולשי הבלוג.
המשך שבוע נעים ושמחות.
עמי.

DSC_0335מ